Gaziantep Ekspres Gazetesi, yarım asrı geçen bir süredir Gaziantep te günlük olarak yayımlanan bir yerel gazete. 50 yıldır Gaziantep te yaşanan gelişmeleri, olayları, yaşananları aksatmadan okurlarına ulaştırıyor.

20 Ekim 1972 yılında yayın hayatına başlayan Gaziantep Ekspres Gazetesi, 50 yıldır hiç ara vermeden yayımlanmaya devam ediyor.

Gaziantep gazeteleri içerisinde en eski yerel gazetelerden birisi olan Gaziantep Ekspres, her gün Gaziantep haberleri, Gaziantep te yaşananları okuyucuları ile paylaşarak onları bilgilendiriyor. Gaziantep ten haber almak isteyen, Gaziantep te yaşananları anı anına öğrenmek isteyenler Gaziantep Ekspres Gazetesi ni takip ediyor.

Kurulduğu günden bu yana doğru, tarafsız, ilkeli habercilik anlayışı ile yayın hayatına devam eden Gaziantep Ekspres, Gaziantep gazeteleri içerisinde ilkeleri ile öne çıkıyor.

50. YAYIN YILI MUTLULUĞU

Ekspres Gazetesi nin 50 yılı geride bırakmasının mutluluğunu yaşadıklarını belirten gazeteniz imtiyaz sahibi M.Bora Zor,  Ekspres Gazetesi olarak okurlarımızı haberdar etmenin yanında, olması gerekenleri gündeme getirerek, vatandaşın isteklerini seslendirerek, şehir yaşamına katkıda bulunduk. Haberlerimizle  zaman zaman birilerinin, hatta şehrin hayatına dokunduk.

Gaziantep i ve yaşananları yazdık, gün gün…

Kendi tuttuğumuz Gaziantep yerel haber arşivlerini inceledikten sonra dile getirdiğim bir tespit vardır; yerel gazeteler bulundukları şehrin günlüğünü tutarlar. Biz Gaziantep in günlüğünü tuttuk.

Aldığımız bayrağı bugünlere getirdik. Ve bunu yaparken, Bize teslim edilen ilkelerden milim sapmadık.  şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir