Serdar

Beşiktaş’ın altyapısından yetişen Serdar Saatçı, Viktoria Plzen maçının akabinde takım dışı bırakılmıştı. Genç futbolcu ile ilgili savlar devam ediyor. Beşiktaş idaresi, Serdar ile ilgili kararını verdi.

SÖZLEŞMESİNİN SONUNA KADAR TEK BAŞINA
Fanatik’in haberine nazaran maçın çabucak akabinde takım dışı kararı açıklanırken, idare Serdar Saatçı’nın geleceğiyle ilgili kararını verdi. Futbolcunun teknik heyet ve kadro arkadaşlarından özür dilediği lakin bunun kâfi olmadığı tez edildi. Buna nazaran; Beşiktaş idaresi kontrat müddetinin sonuna (Haziran 2023) kadar Serdar’ın, kadar Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde ekipten farklı olarak tek başına çalışmasını planlıyor.

PLZEN MAÇINDA TAM OLARAK NE OLMUŞTU?
72. dakikada oyuna dahil olan 19 yaşındaki stoperin kısa süredeki birkaç durumda hareketsiz kalması sonrasında teknik yönetici Valerien Ismael kenardan öğrencisine, “Hareketsiz oyuncu istemiyorum. Hareketsiz kalacaksan oyundan alayım, tempo istiyorum” formunda bağırdı. Serdar da sonlanıp, el kol hareketleri yapınca Fransız hoca genç oyuncuyu kenara aldı.

Bu sırada Serdar kenara gelirken, deneyimli çalıştırıcıya küfür etti. Ismael de tercümanına ‘Ne dedi?’ diye sordu. Tercümanı da cümleyi açıkça çeviri etti. Bu durum sonrasında Serdar soyunma odasının kapısını tekmeledi ve akabinde da takım dışı kaldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir