Beşiktaş

Trabzonspor ve Beşiktaş formaları giyen Olcay Şahan futbolu bıraktığını açıklamıştı. Eski ulusal futbolcu . Lig ekiplerinden Afjet Afyonspor ile kontrat imzalayarak geri döndü.

İşte Olcay Şahan’ın Tivibuspor’a yaptığı açıklamalardan birtakım satırbaşları;

“Sergen Yalçın periyodunda Beşiktaş’a geri dönmeyi çok istedim. Hiçbir şey talep etmedim, yalnızca o formayı tekrar girip futbolu Beşiktaş’ta bırakmak istedim. Ancak kimi mahzurlar oldu. Liderimiz Ahmet Işık Çebi sıcak bakıyordu lakin grubundan veto geldi. Çok üzüldüm.”

“BENİ ENGELLEDİLER”
Beşiktaş formasını tekrar giymek nasip olmadı, engellendi. Lakin ben vazgeçmedim. Ben, bir gün Beşiktaş formasını olmasa bile Beşiktaş eşofmanını giyeceğime inanıyorum. Teknik yönetici olarak kesinlikle bir gün Beşiktaş taraftarına kavuşacağım. Bundan hiç kuşkum yok.

‘OĞUZHAN KIRGIN’
Oğuzhan’la daima konuşuyorum. Avrupa’dan 4-5 ekiple görüşüyor. Anladığım kadarıyla şu anda Türkiye’de oynamayı düşünmüyor. Büyük ekiplerden da teklif aldı lakin 11 sene Beşiktaş’ta oynadıktan sonra Türkiye’de öteki bir grupta oynamak istemiyor. Oğuzhan kırgın mı? Kırgın. 11 sene oynamış bir futbolcuya, bu türlü veda edilmemeliydi. Biraz üzgün, biraz kırgın lakin futbolda olan şeyler bunlar. Oğuzhan, kırgın olmasına karşın Türkiye’de devam etmek istemiyor, Avrupa’da devam etme kararı aldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir