Cristiano Ronaldo

Premier Lig’de yeni dönem hazırlıklarını sürdüren Manchester United’da Cristiano Ronaldo’nun gruptaki durumu netleşmiş değil.

Portekiz’da yayın yapan TVI’da yer alan haberde, Suudi Arabistan’dan bir kadronun, Ronaldo için Manchester United’a 30 milyon Euro bonservis önerdiği kaydedildi. Haberde, Portekizli yıldıza ise 2 yıllık mukavele karşılığında 250 milyon Euro teklif edildiği söz edildi.

Manchester United’ın Tayland ve Avustralya’daki dönem öncesi kamplarına Cristiano Ronaldo’nun ailevi nedenlerden ötürü katılmayacağı açıklanmıştı.

Cristiano Ronaldo, geçtiğimiz dönemin başında Juventus’tan ayrılarak Manchester United’a dönmüştü. Geride kalan dönemde 38 maçta müddet alan yıldız oyuncu, 24 gol ve 3 asist kaydetti.

Bayern Münih ve Chelsea’nin gündemine geldi
Avrupa’da birçok ekiple anılan Cristiano Ronaldo ile Bayern Münih ve Chelsea’nin ilgilendiği sav edilmişti.

Bayern Münih CEO’su Oliver Kahn Kicker’a verdiği demeçte Ronaldo ile ilgilenmediklerini belirterek, “Cristiano Ronaldo’ya büyük bir hürmet duyuyorum. Tüm vakitlerin en düzgünlerinden birisi olduğunu söyleyebilirim. Lakin bu transfer bizim ideolojimizle uyuşmaz.” sözlerini kullanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir